Lokalizacja

Teren inwestycji „Poza Światem” położony jest w pięknym, zacisznym miejscu, oddalonym od zgiełku miast, gdzie każdy będzie mógł w spokoju zrelaksować się i odpocząć.

Podlesie przypadnie do gustu również osobom, które lubią spędzać czas aktywnie. W okolicy można znaleźć między innymi liczne ścieżki rowerowe, piesze, górskie szlaki, trasy idealne do Nordic Walking oraz do narciarstwa biegowego, stoki narciarskie, wieże widokowe i wiele innych atrakcji.

Wnętrza 39 apartamentów w bliźniaczej zabudowie, o powierzchniach od 69 m² do 120 m², zostały starannie zaprojektowane w układach 3, 4 i 5-pokojowych. Będą one wykończone z dbałością o detale, przy użyciu wysokiej jakości lokalnych materiałów.

Natomiast 11 apartamentów, o powierzchni od 14 m² do 30 m², będzie znajdować się w części budynku usługowego. Gdzie będzie usytuowana restauracja, strefa spa, basen, siłownia.

Kameralny projekt otoczony lasami oferuje wyjątkową formę komfortu i elegancji, zachowując przy tym ekologiczne rozwiązania, co gwarantuje dbałość o środowisko, brak emisji zanieczyszczeń oraz niskie koszty eksploatacji apartamentów. Apartamenty zapewniają bezpośredni dostęp do natury, gór oraz otaczającej przyrody.