About us

Osiedle „Poza Światem” będzie zlokalizowane w Podlesiu, w gminie Głuchołazy, w województwie opolskim, na działkach o łącznej powierzchni ok. 1,23 ha.

W ramach inwestycji powstanie:

  • 21 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, w których będzie się mieściło 39 nowoczesnych apartamentów,
  • miejsca postojowe w garażach znajdujących się w bryłach budynków, a także na podjazdach,
  • ciągi komunikacyjne,
  • elementy zagospodarowania terenu (place zabaw, wiata grillowa, boisko sportowe, które zimą przekształci się w lodowisko, balia oraz sauna ogrodowa),
  • budynek przeznaczony na lokalne usługi bytowe, w którym będzie się znajdował basen wraz z relaksacyjną strefą SPA, restauracja, sklep samoobsługowy, siłownia, klub dla dzieci oraz pomieszczenia biurowe.

Inwestycja podzielona jest na pięć etapów. Cztery pierwsze będą obejmowały budowę budynków mieszkalnych, natomiast w piątym etapie powstanie budynek usługowy.Piękne zaciszne zaciszne miejsce, oddalone od zgiełku miast, gdzie każdy będzie mógł się w spokoju zrelaksować oraz odpocząć.

Teren inwestycji znajduje się w Parku Krajobrazowym „Góry Opawskie”, na południowo-zachodnim zboczu Góry parkowej. Daje to gwarancję czystego powietrza, zróżnicowanej flory i fauny oraz malowniczych widoków, które będą rozpościerały się z okien apartamentów, ciesząc oczy mieszkańców każdego dnia.

Lokalizacja inwestycji z pewnością przypadnie go gustu miłośnikom ciszy, spokoju i kameralnej atmosfery. Jednak dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie będzie to równie atrakcyjne miejsce. W okolicy można znaleźć między innymi liczne ścieżki piesze, rowerowe, górskie szlaki, trasy idealne do Nordic Walking oraz do narciarstwa biegowego, stoki narciarskie, wieże widokowe czy też park zdrojowy.

W pobliżu znajduje się wiele urokliwych miast, które również warto odwiedzić. Podlesie znajduje się na pograniczu polsko-czeskim, a zatem wystarczy kilka minut, aby znaleźć się za granicą i móc korzystać także z tego, co oferują nasi południowi sąsiedzi.

Pragnąc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów zaprojektowano pięć różnych typów lokali. Ponadto każdy z nich można zaaranżować w jednym z trzech stylów – loftowym, skandynawskim lub ekskluzywnym. Wszystko po to, aby klienci mieli możliwość wyboru rozwiązania, które zapewni im poczucie komfortu na długie lata.

Dzięki starannemu dopasowaniu materiałów osiedle w pełni wpasowuje się w lokalną architekturę. Stawiamy również na ekologiczne, przyjazne dla środowiska rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Inwestujemy w odnawialne źródła energii, aby mieszkańcy osiedla żyli nie tylko blisko natury, ale również w zgodzie z nią.